Nasz zespół

Olsztyn

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: +48 (89) 621 97 00

Marcin Przybysz
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel.: +48 784 009 681
E-mail: m.przybysz@grupadbk.com

Tomasz Gruss
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 600 050 026
E-mail: t.gruss@grupadbk.com

Krzysztof Dol
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 784 000 932
E-mail: k.dol@grupadbk.com

Sprzedaż pojazdów używanych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 17.00, so: 9.00 – 14.00

Telefon: +48 (89) 621 96 41

Eugeniusz Zawadzki
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 602 750 726
E-mail: e.zawadzki@grupadbk.com

Andrzej Rocki
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 600 300 412
E-mail: a.rocki@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn – pt: 7.00 – 18.00, so: 8.00 – 15.00

Telefon: +48 (89) 621 96 74

Mariusz Tyryłło
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 666 055 688
E-mail: m.tyryllo@grupadbk.com

Mateusz Marszałek
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 734 155 223
E-mail: m.marszalek@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: Pon. – Czw. : 7:00 – 22:00, Pt. : 7:00 – 22.00, Sob. : 8:00 – 15:00

Tomasz Małysza
Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej
Tel.: +48 600 050 014
E-mail: t.malysza@grupadbk.com

Tomasz Kosiński
Doradca ds. Likwidacji Szkód
Tel.: +48 600 420 277
E-mail: t.kosinski@grupadbk.com

Grzegorz Żemło
Kierownik Serwisu
Tel.: +48 600 050 027
E-mail: g.zemlo@grupadbk.com

Adrian Kruszewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 880 340 205
E-mail: a.kruszewski@grupadbk.com

Katarzyna Tańska
Asystentka Serwisu
Tel.: +48 89 621 96 71
E-mail: k.tanska@grupadbk.com

Krzysztof Papszun
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Tel.: +48 662 241 584
E-mail: k.papszun@grupadbk.com

Mariusz Zarzecki
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 89 621 96 71
E-mail: m.zarzecki@grupadbk.com

Mikołaj Kulesza
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: +48 668 380 010
E-mail: m.kulesza@grupadbk.com

Gdańsk

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: + 48 (58) 350 24 00

Zbigniew Myśkiewicz
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel.: +48 600 050 007
E-mail: z.myskiewicz@grupadbk.com

Jacek Błaszkowski
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 600 050 006
E-mail: j.blaszkowski@grupadbk.com

Rafał Pichla
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 883 362 318
E-mail: r.pichla@grupadbk.com

Maciej Narkowicz
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 668 426 332
E-mail: m.nakowicz@grupadbk.com

Sprzedaż pojazdów używanych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 14.00

Mateusz Gruchała
Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane)
Tel.: +48 882 129 392
E-mail: m.gruchala@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 18.00, so: 8.00 – 15.00

Telefon: +48 (58) 350 24 10

Mariusz Ciesielski
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 532 547 400
E-mail: m.ciesielski@grupadbk.com

Tomasz Ulasiński
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 883 374 555
E-mail: t.ulasinski@grupadbk.com

Artur Jakubiak
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 600 050 021
E-mail: a.jakubiak@grupadbk.com

Kacper Dakszewicz
Koordynator ds. Sprzedaży Internetowej i Analizy Cen Części
Tel.: +48 666 055 685
E-mail: k.dakszewicz@grupadbk.com

Michał Kowalewski
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 734 155 213
E-mail: m.kowalewski@grupadbk.com

Maciej Węsierski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 606 678 465
E-mail: m.wesierski@grupadbk.com

Michał Kijewski
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 662 241 567
E-mail: m.kijewski@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: Pon. – Pt. : 7.00 – 22.00, Sob. : 8:00 – 15.00

Rafał Krajewski
Koordynator ds. Rozwoju Sieci i Procesów Serwisowych
Tel.: +48 662 241 577
E-mail: r.krajewski@grupadbk.com

Paweł Brejwo
Doradca ds. Likwidacji Szkód
Tel.: +48 600 050 022
E-mail: p.brejwo@grupadbk.com

Maciej Paliwoda
Doradca ds. Likwidacji Szkód
Tel.: +48 600 811 532
E-mail: m.paliwoda@grupadbk.com

Przemysław Adamiak
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 692 452 645
E-mail: p.adamiak@grupadbk.com

Maja Potęga
Doradca Serwisowy
Tel.: + 48 728 413 446
E-mail: m.potega@grupadbk.com

Mateusz Smoliński
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 538 896 668
E-mail: m.smolinski@grupadbk.com

Maciej Piszczyk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 608 195 482
E-mail: m.piszczyk@grupadbk.com

Andrzej Kapała
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 040 037
E-mail: a.kapala@grupadbk.com

Ewelina Usewicz
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 728 413 445
E-mail: e.usewicz@grupadbk.com

Marcin Wachowski
Doradca ds. Likwidacji Szkód
Tel.: +48 734 171 494
E-mail: a.galeziewski@grupadbk.com

Seweryn Fuss
Diagnosta OSKP
Tel.: +48 694 401 715
E-mail: s.fuss@grupadbk.com

Dominika Mastalerz
Asystentka Serwisu
Tel.: +48 787 143 770
E-mail: d.mastalerz@grupadbk.com

Kamil Prusinowski
Dyrektor Serwisu
Tel.: +48 600 888 255
E-mail: k.prusinowski@grupadbk.com

Szczecin

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 13.00

Telefon: +48 (91) 443 95 00

Przemysław Korniago
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel.: +48 600 022 250
E-mail: p.korniago@grupadbk.com

Agnieszka Dzięgielewska
Asystentka Działu Sprzedaży
Tel.: +48 532 796 530
E-mail: a.dziegielewska@grupadbk.com

Tomasz Przeździęk
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 602 750 743
E-mail: t.przezdziek@grupadbk.com

Sprzedaż pojazdów używanych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 13.00

Mateusz Gruchała
Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane)
Tel.: +48 882 129 392
E-mail: m.gruchala@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 22.00, so: 8.00 – 16.00

Telefon: +48 (91) 443 95 20

Wojciech Obacz
Kierownik Działu Części
Tel.: +48 668 881 273
E-mail: w.obacz@grupadbk.com

Hubert Klimas
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 784 000 919
E-mail: h.klimas@grupadbk.com

Paweł Pilarski
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 662 241 573
E-mail: p.pilarski@grupadbk.com

Krzysztof Rataj
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 532 743 281
E-mail: k.rataj@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 22.00, so: 9.00 – 16.00

Adam Prusinowski
Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej
Tel.: +48 600 888 254
E-mail: a.prusinowski@grupadbk.com

Marek Nidzgorski
Zastępca Dyrektora Serwisu
Tel.: +48 606 794 990
E-mail: m.nidzgorski@grupadbk.com

Krzysztof Sitarz
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 734 431 048
E-mail: k.sitarz@grupadbk.com

Bartosz Kośmider
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 600 888 251
E-mail: b.kosmider@grupadbk.com

Wojciech Loryś
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 784 604 190
E-mail: w.lorys@grupadbk.com

Dariusz Szymański
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: +48 728 418 231
E-mail: d.szymanski@grupadbk.com

Jacek Barszczewski
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Tel.: +48 606 751 175
E-mail: j.barszczewski@grupadbk.com

Małgorzata Stawicka
Asystentka Serwisu
Tel.: +48 600 088 185
E-mail: m.stawicka@grupadbk.com

Koszalin

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 13.00

Telefon: +48 (94) 721 69 00

Przemysław Korniago
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel.: +48 600 022 250
E-mail: p.korniago@grupadbk.com

Łukasz Garstka
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 728 413 463
E-mail: l.garstka@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: Pon. – Pt. : 8.00 – 20.00, Sob. : 8.00 – 16.00

Arkadiusz Dobrowolski
Dyrektor Serwisu
Tel.: +48 660 487 777
E-mail: a.dobrowolski@grupadbk.com

Alan Sokołowski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 734 171 473
E-mail: a.sokolowski@grupadbk.com

Mateusz Skrzypek
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 532 744 213
E-mail: m.skrzypek@grupadbk.com

Przemysław Sobieraj
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 662 241 579
E-mail: p.sobieraj@grupadbk.com

Sylwester Mazurkiewicz
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Tel.: +48 666 055 689
E-mail: s.mazurkiewicz@grupadbk.com

Ewa Mazurkiewicz
Asystentka Serwisu
Tel.: +48 882 125 189
E-mail: e.mazurkiewicz@grupadbk.com

Marcin Kraska
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 662 241 564
E-mail: m.kraska@grupadbk.com

Sprzedaż pojazdów używanych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 13.00

Mateusz Gruchała
Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane)
Tel.: +48 882 129 392
E-mail: m.gruchala@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn-pt: 8.00 – 20.00, so: 8.00 – 16.00

Telefon: +48 (94) 721 69 10

Bartłomiej Stanger
Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 666 011 230
E-mail: b.stanger@grupadbk.com

Marcin Trembowelski
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 668 288 663
E-mail: m.trembowelski@grupadbk.com

Jakub Bicz
Kierownik Działu Części
Tel.: +48 728 433 749
E-mail: j.bicz@grupadbk.com

Białystok

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: +48 (85) 600 03 20

Robert Szymczyk
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel.: +48 600 040 038
E-mail: r.szymczyk@grupadbk.com

Jarosław Mańkut
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 600 050 010
E-mail: j.mankut@grupadbk.com

Paweł Walicki
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 664 026 303
E-mail: p.walicki@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn – pt: 7.00 – 22.00, so: 7.00 – 15.00

Telefon: +48 (85) 600 03 10

Kacper Dakszewicz
Koordynator ds. Sprzedaży Internetowej i Analizy Cen Części
Tel.: +48 666 055 685
E-mail: k.dakszewicz@grupadbk.com

Cezary Brzezowski
Kierownik Magazynu
Tel.: +48 660 761 773
E-mail: c.brzezowski@grupadbk.com

Jacek Młynarczuk
Kierownik Działu Części
Tel.: +48 600 096 320
E-mail: j.mlynarczuk@grupadbk.com

Krzysztof Bagieński
Kierownik Sprzedaży Części
Tel.: +48 600 050 017
E-mail: k.bagienski@grupadbk.com

Marcin Buraczuk
Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 661 079 494

Krzysztof Kraszewski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 662 241 582
E-mail: k.kraszewski@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: Pon. – Pt. : 7:00 – 22:00, Sob. : 7:00 – 15:00

Piotr Łosakiewicz
Kierownik Serwisu
Tel.: +48 600 097 270
E-mail: p.losakiewicz@grupadbk.com

Tomasz Konstanciuk
Specjalista ds. Gwarancji
Tel.: +48 600 040 032
E-mail: t.konstanciuk@grupadbk.com

Toruń

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 13.00

Telefon: +48 (56) 658 03 00

Sławomir Marlewski
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 662 241 621
E-mail: s.marlewski@grupadbk.com

Sprzedaż pojazdów używanych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 9.00 – 13.00

Arkadiusz Kwiatkowski
Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane)
Tel.: +48 668 131 222
E-mail: a.kwiatkowski@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn-pt: 8.00 – 22.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: +48 (56) 658 03 10

Arkadiusz Anusiak
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 882 131 688
E-mail: a.anusiak@grupadbk.com

Waldemar Majorkowski
Doradca ds. Sprzedaży Części Używanych
Tel.: +48 666 055 687
E-mail: w.majorkowski@grupadbk.com

Jan Wasilewski
Kierownik Działu Części
Tel.: +48 600 301 388
E-mail: j.wasilewski@grupadbk.com

Jakub Klarkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług
Tel.: +48 698 099 547
E-mail: j.klarkowski@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: pn – pt: 7.00 – 22.00, so: 7.00 – 15.00

Telefon: +48 (56) 658 03 00

Piotr Kruszyński
Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej
Tel.: +48 600 040 034
E-mail: p.kruszynski@grupadbk.com

Radosław Montewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 662 241 572
E-mail: r.montewski@grupadbk.com

Piotr Synowiec
Doradca ds. Sprzedaży Części Używanych
Tel.: +48 56 658 03 02
E-mail: p.synowiec@grupadbk.com

Suwałki

Sprzedaż pojazdów nowych

Godziny otwarcia: pn – pt: 8.00 – 16.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: +48 (87) 618 15 80

Jarosław Mańkut
Koordynator Sprzedaży
Tel.: +48 600 050 010
E-mail: j.mankut@grupadbk.com

Serwis

Godziny otwarcia: Pon. – Pt. : 7:00 – 22:00,  Sob. : 7:00 – 15:00

Kamil Olszewski
Kierownik serwisu
Tel.: +48 538 052 034
E-mail: k.olszewski@grupadbk.com

Michał Żyliński
Doradca serwisowy
E-mail: m.zylinski@grupadbk.com

Krystian Wiszniewski
Doradca serwisowy
E-mail: k.wiszniewski@grupadbk.com

Sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia: pn-pt: 7.00 – 22.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: +48 (87) 618 15 86

Sprzedaż pojazdów lekkich

Godziny otwarcia: pn-pt: 7.00 – 22.00, so: 8.00 – 14.00

Telefon: +48 (87) 618 15 80

Dariusz Szymczyk
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel.: +48 600 384 972
E-mail: d.szymczyk@grupadbk.com

Skontaktuj się z nami
DBK Sp. z o.o.
ul. Lubelska 43 A
10-410 Olsztyn
tel. +48 (89) 621 97 00
fax 48 (89) 534 40 59
mail olsztyn@grupadbk.com
Sprawdź ofertę
Dalej