O firmie

DBK Sp. z o.o. jest obecnie największym dealer marki DAF w Polsce – firma powstała w 1995 r. w Olsztynie. Działaniem obejmuje północną Polskę, gdzie w siedmiu lokalizacjach posiada autoryzowane serwisy prowadzące również sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych marki DAF. Przedstawiciele handlowi pracują na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz w kilku regionach województw mazowieckiego i wielkopolskiego.

Serwisy spółki DBK są zlokalizowane w Olsztynie, Białymstoku, Suwałkach, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie oraz Koszalinie. Każdy z serwisów posiada szeroką gamę autoryzacji, z naciskiem na markę DAF. Ponadto we wszystkich punktach prowadzona jest sprzedaż części zamiennych do pojazdów wszystkich marek.

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce.,Zajmujemy się tymi samochodami od ponad 20 lat!

Historia DBK rozpoczyna się w Olsztynie, stolicy Warmii i Mazur.

W 1995 r. trzech wspólników założyło spółkę, która miała zajmować się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz importem używanych pojazdów. Przełomowy okazał się 1997 r. – wówczas podpisano umowę z przedstawicielami DAF–a w Polsce, holenderskiego producenta średnich i ciężkich pojazdów użytkowych. Od tego momentu DBK stała się autoryzowanym dealerem samochodów ciężarowych tej marki na terenie Północnej Polski.

Przynależność do holenderskiej grupy kapitałowej daje stabilne zaplecze finansowe, które umożliwia wszechstronny rozwój i realizację wytyczonych celów. Sprawna organizacja oraz umiejętne zarządzanie doprowadziło do szybkiego rozwoju i przeobrażenia się z pozycji lokalnego dilera w firmę obejmującą swoim zasięgiem Północną Polskę. Silna struktura, rozbudowana sieć sprzedaży, liczne stacje serwisowe, szerokie grono lojalnych klientów to rezultaty ponad 20-letniej aktywności na rynku motoryzacyjnym. DBK jest najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem DAF-a w Polsce.

Spółka DBK należy do Grupy DBK, największego w Polsce dostawcy produktów i usług dla branży TSL. Grupa DBK to 24 oddziały na terenie całej Polski, w których klienci mogą skorzystać z kompleksowej oferty – więcej na tematy naszej oferty znajdą Państwo na www.grupadbk.com.

Jak nasze oddziały wyglądały kiedyś..

18-15-569648c3
18-12-569648c0
18-16-569648c4
18-13-569648c1
Pierwsza autoryzowana stacja serwisowa DBK w Olsztynie - rok 1997

Oddziały dziś:

Suwałki_4
daf_dbk_bialystok_14
dbk_gdansk-10
Skontaktuj się z nami
DBK Sp. z o.o.
ul. Lubelska 43 A
10-410 Olsztyn
tel. +48 (89) 621 97 00
fax 48 (89) 534 40 59
mail olsztyn@grupadbk.com
Sprawdź ofertę
Dalej